У конструкцію анкерного болта з кільцем, який ще називають
анкер-кільце, входить шпилька з різьбленням на одному кінці і кільцем, що має вигнуту форму, на іншому. Розпірна частина такого кріплення має конусоподібну форму. Ця частина кріпильного виробу оснащена внутрішнім різьбленням і сталевою частиною, на яку наносяться насічки. У комплект з подібним анкерним кріпильним виробом входить гайка, яка розташовується на шпильці між сорочкою і кільцем. Це робить анкерний болт з кільцем ще більш зручним у використанні. Деякі виробники замість гайки використовують пресовану шайбу.
Основні типи анкерних болтів з кільцем
Анкер-кільце проводиться у двох видах. Він може бути:
- однорозпірний;
- дворозпірний.
Перший призначений для
спорудження підвісних конструкцій, що використовуються в приватному і промисловому будівництві, до бетонного, кам’яного, цегельного матеріалу. У конструкцію однорозпірного анкера входить різьбова шпилька з кільцем на одній і конусоподібною деталлю на іншій стороні, а також гайка із шестигранною головкою, яка, у свою чергу, має Напресовувати шайбу.
Анкерний болт дворозпірний з кільцем, як і в першому випадку, використовується для організації підвісних систем і закріплення будівельних конструкцій, призначених для робіт на висоті, до каменя, цегли і бетону. У конструкцію такого анкера крім основних елементів входять дві циліндричних розпірні втулки.
Анкер-кільце: особливості монтажу
Дворозпірний і однорозпірний анкер-кільце монтуються по одній і тій же технології, що й інші вироби анкерної техніки:
- спочатку в стіні свердлиться отвір необхідного діаметра;
- отвір очищається від пилу і будівельного сміття;
- в стіну вставляється анкер до упору, використовуючи для цього молоток;
- заключним етапом є закручування на кілька оборотів.
У залежності від його конструкції для цього використовується кільце болта або затягується гайка, яка розташована під кільцем.