Анкера:

Анкерна техніка

На сучасному будівельному ринку анкерная техніка пропонується в широкому різноманітті варіантів для самих різних завдань. Об'єднує всі її різновиди так як анкерне кріплення використовується для роботи з підвищеними навантаженнями. У разі, коли необхідно скріпити великовагові механізми з бетонними, металевими і дерев'яними конструкціями, анкера купити просто необхідно - адже саме анкерне кріплення забезпечить в даному випадку саме надійне з'єднання.

Анкерний болт

Мета, для якої призначений анкерний болт, випливає з його назви - з німецької мови «анкер» перекладається як «якір». Таким чином, анкерний болт покликаний міцно закріпити конструкцію на місці, забезпечивши максимально надійне з'єднання. Працює анкерний болт за наступним принципом: гільза вводиться в конструкцію (шляхом бетонування, завчасного свердління і т.п.), потім в нього угвинчується анкер болт, при вгвинчування гільза розширюється і міцно утримується в матеріалі за рахунок сил тертя і інших методів фіксації. Цей тип кріплень можна з успіхом застосовувати в якості анкера для бетону.

Якщо в каталозі Ви бачите найменування «анкер розпірний», це означає, що даний анкер має распірну втулку, яка збільшує надійність посадки анкера в матеріалі. Анкер дворозпірний, відповідно, оснащений двома розпірними втулками. Анкерний болт дворозпірний, а так само анкерний болт з гайкою, анкер гак, анкер кільце і інші цікаві для Вас анкера купити можна в нашому магазині.

Вартість анкера

Слід пам'ятати, що характеризуюча анкер ціна не повинна бути заниженою - в роботі з важкими конструкціями кріплення повинно бути найякіснішим і надійним. У нашому магазині запропонована на якісний анкер ціна адекватна і гідна відмінних характеристик товару.

Найпоширеніша класифікація даної кріпильної системи - по виду конструкції.

  • Однорозпірний

Це система, яка складається з стрижня, втулки або гільзи і разпірно-тягової конструкції. Втулка і стрижень рівні по довжині. З внутрішньої сторони втулки знаходиться спеціальна клиноподібна шпилька, яка працює розпіркою для втулки. Однорозпірний анкер поміщають в отвір і затягують гайку, тим самим змушуючи втулку фіксуватися в отворі. 

  • Дворозпірний

Цей вид анкерів є складною і досить дорогою системою. Являє собою складний циліндр, що складається з чотирьох частин - ламелей. З одного кінця ламелі утримуються кільцем, а з іншого пружиною. Розкриття ламелей відбувається за допомогою затягування гайки. Вона знаходиться всередині циліндра.

  • Забивний

Даний вид анкера встановлюють за допомогою удару. Основою анкера є розпірна втулка спеціального виду. Всередині неї знаходиться клин конічної форми. Установка відбувається за допомогою ударів по клину.

  • Хімічний

Анкер кріпиться не завдяки механічним зв'язкам, а за допомогою хімічних взаємодій. Простіше кажучи, анкер склеюється за допомогою спеціальної суміші з матеріалом основи, куди був поміщений.

  • Спеціальний

Даний тип анкерів створений спеціально для конкретних видів робіт. Їх відрізняють більш точні допустимі навантаження і відповідний призначенням зовнішній вигляд.

Купити анкера в роздріб сьогодні не проблема, будь-який будівельний магазин в асортименті пропонує даний вид кріпильних систем. Консультанти в будівельних маркетах допоможуть підібрати потрібні кріплення і дадуть вичерпну консультацію по використанню і призначенню.

Для будівництва індивідуальних будинків або котеджів матеріали і кріплення легше і дешевше купувати за затвердженим кошторисом. В такому випадку краще купувати анкера оптом. Так як деякі з видів досить дорогі, а на оптові поставки та купівлі найчастіше робляться знижки.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ваш надійний постачальник
засобів кріплення

Контакти:

вулиця Садова, 18а
Сокільники
Львівська область
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
© VDK. Всі права захищені.