Насадки (біти):

Шуруповерт широко використовується сучасними майстрами: пристрій дає можливість домогтися максимальної фіксації кріпильних елементів, одночасно скорочуючи час роботи і покращуючи зовнішній вигляд готового виробу. Біта для шуруповерта – це його основна робоча деталь, яка багато в чому визначає функціональні можливості пристрою.

Особливості вибору біт для шуруповертів.
Саме на цей невеликий робочий елемент випадає основне навантаження, а тому при виборі потрібно звертати увагу на масу чинників:

Тип наконечника. Хрестова, шестигранна чи інша форма – тут все залежить тільки від того, з якими конкретно кріпильними елементами належить працювати. Магазин “Все для кріплення” пропонує придбати цілі набори спеціальних біт, які мінімізують кількість нездійсненних завдань.

Щільність фіксації. Насадка повинна ідеально відповідати діаметру шуруповерта, сидіти щільно, не тремтіти в процесі роботи.

Якість матеріалу. Побутова біта під шуруповерт може бути виготовлена з добротної нержавіючої сталі, але для професійного застосування краще вибрати більш міцні вироби з вольфраму, хрому і молібдену.

Бажана також наявність захисного покриття з вольфраму або карбіду, що оберігає метал від стирання та іржі.

Обмежувач. Цю деталь повинні мати біти для гіпсокартону, адже саме вона дозволяє «Не провалюватися» в матеріал.

Комбінована конструкція. Ця особливість передбачає наявність у одного виробу відразу пари наконечників, що дозволяє домогтися непоганої економії при покупці.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ваш надійний постачальник
засобів кріплення

Контакти:

вулиця Садова, 18а
Сокільники
Львівська область
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
© VDK. Всі права захищені.