Болти:

Болти - найпопулярніші металовироби для кріплення та монтажу!

Сьогодні оцинковані болти мають найбільший попит кріпильними виробами, тому що забезпечують надійне і швидке кріплення при монтажу всіх видів конструкції. Якщо знадобилися болти, купити їх можна як для індивідуального, так і для професійного будівництва в компанії «Все для кріплення». Ми пропонуємо кращі болти у Львові!

    У нас ви знайдете такі види болтів: меблеві (ГОСТ-7801), відкидні, оцинковані (ГОСТ 7802), з квадратним підголовком і потайною головкою (ГОСТ 7802), з фланцем і шестигранною головкою, фундаментні (ГОСТ 24379.1-80), а також римболти, що знайшли найширше застосування в кріпильних і навантажувальних роботах. Подібні болти у Львові представлені на будівельних ринках і в будівельних супермаркетах, проте не скрізь є великий асортимент і доступні ціни, як в нашому інтернет-магазині. Швидка доставка стане ще одним додатковим бонусом.

Як вибрати оцинковані болти?

    Купують болти тоді, коли необхідне кріплення для якоїсь навантаженої на конструкції. Будь-який інший метиз не надасть конструкції такої надійності. Щодо характеристик болти вибирають в залежності від видів робіт, які будуть проводитися. Також дані кріпильні вироби розрізняються за розміром. В інтернет-магазині "Все ля Кріплення" великий вибір болтів М16, М12, М10, М24 і інших розмірів.

    Дані металовироби можуть бути нормальної або підвищеної міцності. Щоб виготовити деталі нормальної міцності використовують метод холодного висадження головки. після чого на стрижень нарізають або накочують різьблення. Під час виготовлення металовиробів, що володіють підвищеною міцністю, холодна висадка головки і одночасне нанесення різьблення відбувається в спеціальних токарних автоматах, що забезпечує отримання високоміцної кріпильної деталі. Під час вирішення які болти купити, важливо визначитися з їх формою (відкидні, анкерні, рим-болти, металовироби з шестигранною, напівкруглою, потайною головкою, з фланцем), матеріалом і нанесеним покриттям, класом міцності і призначенням.

    За призначенням вони бувають: машинобудівні (для автомобілебудівних робіт і приладобудування), лемішними (для навісного обладнання і складання сільськогосподарських машин), меблеві (використовуються для складання меблів, а також в будівництві), дорожні (для монтажу металоконструкцій і дорожніх шляхів). Рекомендується також підібрати клас міцності метизів, який можна визначити за встановленими і затвердженими державними стандартами кріпильних робіт.

Опис болтів з різьбленням різних діаметрів: М10, М16, М12, М24

Болт М10 (високоміцний)

Під болтом М10 мається на увазі, що він посилений, має високу міцність і дуже надійний. Залежно від навантажень, болти підбирають по класу міцності. Болт М10 виготовляються за загальноприйнятим ГОСТам. Застосовується в машинобудуванні, приборобудуванні, мостобудуванні і автомобілебудуванні. Болти з різьбою М10 використовуються для кріплення і монтажу різних деталей з оцинкованої сталі, які перебувають під дією ударних і статичних навантажень, під тиском.

Болт М12 оцинкований

Як і болт М10, болт М12 є дуже міцним і надійним кріпленням, який виготовлений з з дотриманням всіх загальноприйнятих норм. Клас міцності підбирається виходячи з навантаження, яке необхідно витримати кріпильному виробу. Болт М12 використовується для монтажу деталей і конструкцій. При покупці болта М12 рекомендуємо Вам придбати плоску шайбу М12<.

Болт М16 оцинкований

Болт М16 буває меблевим, нержавіючим, дорожнім, високоміцним, машинобудівним і латунним. Є одним з найбільш затребуваних болтів. Болт з різьбленням М16 відповідає ГОСТу і має великий термін експлуатації. Використовується не тільки в машинобудуванні, а й у виготовленні побутових предметів. В магазині "Все для кріплення" Ви знайдете болти М16 різних видів.

Болт М24 оцинкований

Болт М24 - найбільш популярний різьбовий кріпильний елемент. Являє собою виріб зі сталі, маючий циліндричну форму з нарізаною різьбою. Застосовується практично у всіх галузях промисловості - в приладобудуванні, в меблевому виробництві, мостобудуванні. Якщо Ви зацікавлені в покупці болтів М24, то радимо звернути увагу на шайбу М24. У нашому інтернет-магазині представлені болти з різьбленням М24 різних типів.

Де купити болти?

Купити болти у Львові Ви можете у нас, що істотно заощадить ваш час:

  • Пропоновані нами вироби відповідають стандартам якості і безпеки кріпильної продукції.
  • Болти виготовлені з високоміцних матеріалів.
  • Мають захисне покриття.
  • Ви гарантовано зможете використовувати їх протягом невизначеного терміну.
  • До того ж, вибрані у нас металовироби можна використовувати при перевстановленні конструкцій, що дозволяє заощадити витрати на будівельні кріпильні деталі.
  • Вибирайте те, що підходить саме вам. І ми негайно доставимо все необхідне, щоб ви змогли закінчити монтажні та будівельні роботи в строк.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ваш надійний постачальник
засобів кріплення

Контакти:

вулиця Садова, 18а
Сокільники
Львівська область
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
© VDK. Всі права захищені.