Будівельна хімія:

Будівельна хімія - види та особливості.

В організації монтажних, кріпильних, загальноремонтних та будь-яких промислових чи побутових ремонтів нам допомогає будівельна хімія. Це категорія матеріалів, яка дозволяє швидко та акуратно усунути небажані щілини, приховати грубі шви, надійно скріпити предмети, видалити іржу, змастити механізми та інше.

Які є види будівельної хімії?
Для кожної ситуації є свої матеріали, які справляються з рішенням і полегшують робочий процес. Використовуючи суміші за призначенням, ми отримуємо естетично красивий, а головне надійний варіант. Приємно, коли полиця або світильник оформлені непомітним кріпленням і не постає питання, наскільки це міцно тримається. 

Виділимо такі категорії будівельної хімії:

 - Монтажні піну
 - Рідкі цвяхи
 - Акриловий клей
 - Герметики

Як користуватися силіконовим герметиком?
У домашньому побуті постійно трапляються місця, які потребують поліпшення. Герметик створює декоративний шов у місцях примикання меблів або сантехніки зі стінами та між собою. У закриті щілини та стики не потрапляє вода та сміття. Це найпопулярніше застосування герметика, але існують найменування спеціального призначення: жаростійкий герметик – для двигунів та пічних труб; водостійкий бітумний – для ремонту дахів та дренажних систем; екологічний акваріумний – для збирання акваріумів, тераріумів та будь-яких скляних конструкцій; акриловий – для герметизації дверних коробок, вікон та закладення тріщин у цегляній або штукатурній кладці, коли потрібний твердий шов.

Випускають у тубах по 280-300 мл, які поміщають у спеціальний пістолет для видавлювання силікону. Пістолет підбирають індивідуально, посилаючись на якість матеріалу, модифікацію корпусу та ергономічність рукояток. Пістолет акуратно та рівномірно видає вміст туби.

Поверхню очищають, дезінфікують та висушують. Розподіляють матеріал на робочій зоні. Надлишки прибирають гумовим шпателем, згладжуючи шар. Є можливість підібрати колір для непомітного та естетично красивого оздоблення.

Як правильно нанести монтажну піну?
Як підручний матеріал для заповнення порожнин, фіксування віконних або дверних коробок використовують поліуретанову монтажну піну. Виробляють у двох видах упаковки: професійна (для застосування зі спеціальним пістолетом) та ручна (для роботи без додаткових інструментів, у комплекті трубочка-аплікатор).

Ручний вид балона простий в експлуатації, кожен зможе приховати отвори, що утворилися на балконі, в гаражі або підвалі, не звертаючись до майстрів.

«Профі» варіант вибирають при великих та стабільних обсягах роботи, оскільки це вважається економним нанесенням та руки не втомлюються.

Після активного струшування балон накручують пістолет для видавлювання піни через спеціальний клапан. Тобто балон опиняється в перевернутому стані. Як правило, у комплекті з пістолетом додаються насадки. Вибравши підходящу для робочої зони та відрегулювавши швидкість подачі піни, натискають курок на пістолеті. Видавлюють піну на змочену водою поверхню, заповнюючи порожнечі. Потрібно пам'ятати про вторинне розширення матеріалу: якщо перестаратися з кількістю, піна може викривити конструкцію, що встановлюється.

 

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Ваш надійний постачальник
засобів кріплення

Контакти:

вулиця Садова, 18а
Сокільники
Львівська область
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
© VDK. Всі права захищені.