Меню
Кошик

Інструмент

Заклепка витяжна із збільшеним фланцем алюміній/сталь DIN 7337
Уточніть ціну у менеджера
Model: DIN 7337 flanec
Заклепка витяжна із збільшеним фланцем алюміній/сталь DIN 7337..
0.00
Model:
Заклепка витяжна для пістолету – кріпильний виріб, необхідний для з’єднання тонколистових або профільних матеріалів і деталей. Витяжні заклепки часто застосовують на виробництвах з використанням металевих листів і профілів. Зручність використання полягає в тому, що достатньо мати доступ ..
12.23
Заклепка витяжна кольорова алюміній/сталь
Уточніть ціну у менеджера
Model:
Заклепка витяжна кольорова алюміній/сталь..
0.00
Свердла по бетону SDS
Популярний
Model:
Для створення отворів в особливо твердих матеріалах - бетоні, цеглі, граніті і подібних - рекомендується використовувати спеціальні Свердла SDS для бетону. Вони застосовуються разом з важкими перфораторами для роботи переважно з армованими залізобетонними плитами...
26.16
Свердла по металу
Популярний
Model:
Свердло по металу – універсальний інструмент для утворення циліндричних отворів в деталях. При цьому процес свердління складається з двох процесів, що одночасно відбуваються: концентричне обертання його і поступальне переміщення по його осі при механічному впливі ззовні.У промисловому виробниц..
9.59
Model:
Скоба до степлера будівельні застосовується для натягування оббивної тканини, прикріплення листів ДВП до дерева і подібних матеріалів і т.д. Також існують спеціальні скоби для кріплення кабелю до стін. Їх відрізняє напівкругла форма і наявність пластмасової окантовки.Скоби можуть відрізнятися з..
8.30
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)