Меню
Кошик

Інструмент

Model:
Шуруповерт широко використовується сучасними майстрами: пристрій дає можливість домогтися максимальної фіксації кріпильних елементів, одночасно скорочуючи час роботи і покращуючи зовнішній вигляд готового виробу. Біта для шуруповерта – це його основна робоча деталь, яка багато в чому визначає ..
8.10₴
Model:
Заклепка витяжна для пістолету – кріпильний виріб, необхідний для з’єднання тонколистових або профільних матеріалів і деталей. Витяжні заклепки часто застосовують на виробництвах з використанням металевих листів і профілів. Зручність використання полягає в тому, що достатньо мати доступ ..
12.23₴
Свердла по бетону SDS
Популярний
Model:
Для створення отворів в особливо твердих матеріалах - бетоні, цеглі, граніті і подібних - рекомендується використовувати спеціальні Свердла SDS для бетону. Вони застосовуються разом з важкими перфораторами для роботи переважно з армованими залізобетонними плитами...
26.16₴
Model:
Свердло по металу – універсальний інструмент для утворення циліндричних отворів в деталях. При цьому процес свердління складається з двох процесів, що одночасно відбуваються: концентричне обертання його і поступальне переміщення по його осі при механічному впливі ззовні.У промисловому виробниц..
9.59₴
Model:
Скоба до степлера будівельні застосовується для натягування оббивної тканини, прикріплення листів ДВП до дерева і подібних матеріалів і т.д. Також існують спеціальні скоби для кріплення кабелю до стін. Їх відрізняє напівкругла форма і наявність пластмасової окантовки.Скоби можуть відрізнятися з..
8.30₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)