Меню
Кошик

Круги абразивні

Круги абразивні використовуються для різки та шліфування металу, бетону та інших матеріалів.

Круг відрізний BEST
Популярний
Model: BEST відрізний
Круг відрізний BEST підходить для різання чорного металу та нержавіючої сталі.Застосовується для різання і заточування металовиробів, де необхідні великі обсяги робіт.Висока продуктивністьВеликий ресурс круга відрізного для великих обсягів робітВисока якість і швидкість різанняЗносостійка модель для..
9.61
Model: BEST зачисний
Застосовується для шліфування та обробки нерівностей металевих поверхонь. Чудово підходять також для промислових робіт.Видатна продуктивністьВеликий ресурс кола для великих обсягів робітВисока якість і швидкість шліфуванняЗносостійка модель для промислового використання.Кола відповідають Європейсько..
24.23
Model: Best Aluminum Oxide
Призначений для зачистки, шліфування чорних металівДіаметр шліфувального круга - 125 ммФорма шліфувального круга - опукла (тарілчаста)80 пелюсток!На 50% збільшено термін служби в порівнянні з іншими коламиНова синтетична смола зв'язки абразиву в кілька разів краще утримує зерноДобра, помітно зросла ..
33.24
Model: Best Zircon
Призначений для зачистки, шліфування нержавіючих високолегованих сталей.Діаметр шліфувального круга - 125 ммФорма шліфувального круга - опукла (тарілчаста)80 пелюсток!Абразив - цирконієвий корундЗв'язка абразиву - синтетична смолаНизький рівень шумуНизька іскристістьДля сухого шліфування на тканинні..
33.25
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)