Меню
Кошик

Дюбель для кріплення ізоляційних матеріалів

Дюбеля розпірні для кріплення термоізоляції використовуються для утеплення житла. Завдяки додатковому шару мінеральної вати, пінополістиролу чи пінопласту на фасаді створюється збільшується термоізоляція. Що в свою чергу збільшує показники енергоефективності.

Ми пропонуємо дюбеля кріплення термоізоляції з металевим, нейлоновим та пластиковим стержнем. А також дюбеля із подовженим і звичайним розпором.

Який дюбель для термоізоляції вибрати?

Для кріплення мінеральної вати використовуються дюбеля з металевим стержнем. Тому, що мінвата є важкою. Пінопласт ж кріплять дюбелями із пластиковим чи нейлоновим стержнем.

Якщо у вас стіна із крихкого, пустотілого матеріалу, тоді краще вибрати дюбеля із подовженою розпірною частиною. Так, як вони будуть надійніше триматись у стіні. А для звичайної монолітної цегли чудово підійде дюбель із звичайним розпором.

При кріпленні термоізоляції потрібно робити отвори у стіні. Свердло для перфератора ви можете придбати у нас.

Купуй зараз і економте на опаленні взимку.

Дюбель для термоізоляції з пожовженим розпором і металевим стержнем і термоголовкою
Популярний
Model: LFM
Дюбель для кріплення термоізоляційних матеріалів до стіни. Складається з дюбеля із широкою шляпкою та подовженою розпірною частиною і металевого стержня з тервоголовкою у формі шестигранника.Застосовується для кріплення мінеральної вати, пінопласту та полістеролу. Кріпиться у стіну із повнотілої, пу..
3.17
Дюбель для термоізоляції з подовженим распором і нейлоновим стержнем
Популярний
Model: LFN
Дюбель для кріплення термоізоляційних матеріалів до стіни. Складається з дюбеля із широкою шляпкою та подовженою розпірною частиною і металевого стержня з тервоголовкою у формі шестигранника.Застосовується для кріплення в пінопласт. Кріпиться у стіну із повнотілої, пустотілої і силікатної цегли. Для..
2.16
Дюбель для термоізоляції з пласмасовим стержнем
Популярний
Model: LTX
Дюбель розпірний з пластиковим цв'яхом і широкою шапкою використовується для кріплення пінопласту до стіни. Підходить для утеплення пінопластом (політстеролом) стін із силікатної, пустотілої чи повнотілої цегли, бетону та газобетону.Завдяки сучасному дизайну достаньо закріпитись у стіну від 30 до 50..
1.09
Дюбель для теплоізоляції з металевим стержнем і термоголовкою
Популярний
Model: LMX
Дюбель для теплоізоляції – це кріплення, призначене для надійної фіксації утеплюючих матеріалів (мінеральної вати, пінополістиролу, шарованих плит та ін.) До різних поверхонь. Використовується в парі з пластиковим або металевим цвяхом.КонструкціяДюбель для теплоізоляції володіє капелюшком і до..
3.01
Model:
Дюбель для термоізоляції з пластмасовим стержнем – це дуже важлива частина монтажу утеплювача на стіни – це правильна його фіксація, для цього застосовують дюбелі для ізоляції, ще їх називають тарілчастий дюбель, фасадний дюбель або просто грибки. Дюбелі для теплоізоляції використовують ..
0.61
Model:
Фреза для пінопласту діаметром 66,7 мм.Призначена для різання пінопласту під шапки термоізоціяї. Робить отвори контрольованої глибини.Використовується із дюбелями для термоізоляції...
84.37
Model: KISA EPS
Заглушка для термоізоляційного дюбеля виготовлена із пінополістиролу (EPS). Використовується після застосування фрези для пінопласту. Забезпечує зменшення містків холоду при використання дюбеля для термозоляції...
0.77
Model: TDX
Використовується для кріплення мінеральної вати чи пінопласту.Діаметр тарілок 90 і 140 мм...
2.11
Показано з 1 по 8 із 15 (2 сторінок)