Меню
Кошик

Дюбелі розпірні для кріплення ізоляційних матеріалів

Дюбеля розпірні для кріплення термоізоляції використовуються для утеплення житла. Завдяки додатковому шару мінеральної вати, пінополістиролу чи пінопласту на фасаді створюється збільшується термоізоляція. Що в свою чергу збільшує показники енергоефективності.

Ми пропонуємо дюбеля кріплення термоізоляції з металевим, нейлоновим та пластиковим стержнем. А також дюбеля із подовженим і звичайним розпором.

Який дюбель для термоізоляції вибрати?

Для кріплення мінеральної вати використовуються дюбеля з металевим стержнем. Тому, що мінвата є важкою. Пінопласт ж кріплять дюбелями із пластиковим чи нейлоновим стержнем.

Якщо у вас стіна із крихкого, пустотілого матеріалу, тоді краще вибрати дюбеля із подовженою розпірною частиною. Так, як вони будуть надійніше триматись у стіні. А для звичайної монолітної цегли чудово підійде дюбель із звичайним розпором.

При кріпленні термоізоляції потрібно робити отвори у стіні. Свердло для перфератора ви можете придбати у нас.

Купуй зараз і економте на опаленні взимку.

Дюбель для теплоізоляції з металевим стержнем
Популярний
Model: LMX
Дюбель для теплоізоляції – це кріплення, призначене для надійної фіксації утеплюючих матеріалів (мінеральної вати, пінополістиролу, шарованих плит та ін.) До різних поверхонь. Використовується в парі з пластиковим або металевим цвяхом.КонструкціяДюбель для теплоізоляції володіє капелюшком і до..
3.01₴
Дюбель для термоізоляції з пласмасовим стержнем
Популярний
Model: LTX
Дюбель розпірний з пластиковим цв'яхом і широкою шапкою використовується для кріплення пінопласту до стіни. Підходить для утеплення пінопластом (політстеролом) стін із силікатної, пустотілої чи повнотілої цегли, бетону та газобетону.Завдяки сучасному дизайну достаньо закріпитись у стіну від 30 до 50..
1.05₴
Model:
Дюбель для термоізоляції з пластмасовим стержнем – це дуже важлива частина монтажу утеплювача на стіни – це правильна його фіксація, для цього застосовують дюбелі для ізоляції, ще їх називають тарілчастий дюбель, фасадний дюбель або просто грибки. Дюбелі для теплоізоляції використовують ..
0.56₴
Model: LFN
Дюбель для кріплення термоізоляційних матеріалів до стіни. Складається з дюбеля із широкою шляпкою та подовженою розпірною частиною і металевого стержня з тервоголовкою у формі шестигранника.Застосовується для кріплення в пінопласт. Кріпиться у стіну із повнотілої, пустотілої і силікатної цегли. Для..
2.16₴
Model: LFM
Дюбель для кріплення термоізоляційних матеріалів до стіни. Складається з дюбеля із широкою шляпкою та подовженою розпірною частиною і металевого стержня з тервоголовкою у формі шестигранника.Застосовується для кріплення мінеральної вати, пінопласту та полістеролу. Кріпиться у стіну із повнотілої, пу..
3.17₴
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)