Меню
Кошик

Метизи з нержавійки

Що таке нержавіючі метизи і для чого вони потрібні

З кожним днем ​​машинобудування розвивається все більше і більше, в зв'язку з чим змінюються вимоги до того, якої якості випускається продукція. Вони постійно посилюються, і саме через це виробництво нержавіючих метизів значно зросла.

Нержавіючі метизи виготовляють за допомогою штампування. Їх застосовують в різних сферах, зокрема, там, де вуглецева сталь виявляється недовговічною. Справа в тому, що нержавіючі металовироби володіють стійкістю до корозійних утворень. Нами здійснюється продаж нержавіючих металовиробів від виробника за низькими цінами.

Переваги нержавіючих метизів

Для того, щоб виготовити нержавіючі метизи, необхідна високолегована сталь, до якого обов'язково мають входити хром, нікель і молібден. Такий хімічний склад забезпечує наступні якості:

  • хорошу зварюваність;
  • корозійну стійкість;
  • стійкість до впливу кислоти і луги;
  • високу механічну міцність;
  • економічність.

Нержавіючим метизами не потрібен особливий догляд, їх також можна використовувати багато разів. Вони можуть прослужити досить довго. В цьому і полягають їх основні переваги.

Model: DIN 933 A2
Нержавіючий болт DIN 933 А2 призначена для створення механічного з'єднання з гайкою відповідного діаметру, яке здатне виконувати свою функцію у вологому або в кислотно - лужної середовищах.Плоска, без шліців, шестигранна головка, невеликий круглий підголівник і стрижень з суцільною різьбленням є від..
3.51₴
Model: DIN 934 A2
Гайка DIN 934 - класичний кріпильний елемент, який застосовується при створенні надійних монтажних вузлів. Сфери застосування такого металовироби різні:збірка промислових агрегатів, обладнання;машино-, приладобудування;збірка різних пристроїв побутового призначення;створення конструкцій в процесі бу..
0.81₴
Model: DIN 985 A2
Шестигранна самоконтрящаяся гайка DIN 985 А2 є складовою частиною механічного нарізного сполучення і служить для запобігання його самовільного ослаблення. Дане з'єднання може виконувати свою функцію в агресивних середовищах і при температурних коливаннях.Метиз являє собою конструкцію, що складається..
1.23₴
Model: DIN 965 A2
Гвинт DIN 965 - кріпильний виріб, який широко застосовується при створенні будівельних і декоративних конструкцій, складанні різних агрегатів і, найчастіше, корпусування меблів. Метиз є циліндричною шпильку, по всій довжині покриту метричної різьбою. На одному кінці стрижня розташовується лита голов..
3.51₴
Model: DIN 127 A2
Пружинні шайби - гровер, з притупленими кінцями DIN 127 - широке застосування металовиробів даного типу обумовлено високою ефективністю їх використання. Дане кріплення значно збільшує надійність прилягання сполучних елементів до поверхні деталей, що скріплюються. Рекомендується спільне використання ..
0.45₴
Model: DIN 125 A2
Нержавіючі стандартні плоскі шайби DIN 125 А2 використовують разом з нержавіючими елементами різьбових з'єднань для збільшення опорної площі і розподілу навантаження. Тим самим вони перешкоджають провалювання в отвір гайки або головки гвинта (болта).Нержавіючі шайби DIN 125 А2 виготовляють з аустені..
0.51₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)